Hakkımızda

Şanzıman tamiri konusunda geçmişten gelen deneyim ile hizmet veren firmamız müşterilerin en yeni teknolojik donanımla hizmet vermektedir. Bünyemize yer alan uzman personel tüm arıza konularına vakıf olarak desteğini sürdürür. Firmamız kurulduğu günden beri müşteri memnuniyet ilkesini benimsemektedir. Yapılan her çalışma garantili olarak verilmektedir. Şanzıman tamiri konusunda gerekli olan alt yapı profesyonel bir şekilde sağlanır. Bu sayede aracınız ile ilgili olan tüm sorunlar en kısa sürede ortadan kaldırılır. Sizde bu konuda sunduğumuz hizmet içeriğinden yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilirsiniz. Şanzıman ustası konusunda güvenilir ve yenilikçi bir hizmet anlayışı ile tüm otomobil modellerine hizmet veriyoruz.

Profesyonel Şanzıman Tamiri Hizmeti

S-tronic şanzıman tamiri konusunda müşterilerimize en iyi hizmet içeriğini sunuyor ve bunu da kurumsal çerçeve içerisinde sağlıyoruz. Yedek parça temini konusundan onarım hizmetine kadar her detay uzman personel tarafından sunulur. Öncelikle aracınız konusunda arıza tespiti yapılır ve size bilgi verilir. Ne tür işlemlerin yapılacağı ve sorunun neden kaynaklı olduğu konusunda profesyonel bir sunum yapılır. Firmamız sektör içerisinde sunduğu hizmet içeriği ile lider konumda yer almaktadır. Bundan dolayı sizde bu konuda güvenilir bir tamir hizmeti alabilirsiniz. Hizmetlerimiz içerisinde EDC şanzıman tamiri de yer alır. Bu sayede tüm sorunlar profesyonel çerçeve içerisinde en kısa sürede olumlu olarak sonuçlandırılır.

Hızlı Onarım Ve Bakım Hizmeti

DSG şanzıman tamiri konusunda geliştirdiğimiz yenilikçi yöntemlerle yardımcı oluyor ve kısa sürede pozitif sonuç almanızı sağlıyoruz. Ayrıca aracınız ile ilgili nasıl bir kullanım sağlamanız gerektiği de uzman personel tarafından size sunulur. Bu sayede daha rahat ve güvenilir bir kullanım elde edebilirsiniz. CVT otomatik şanzıman tamiri ve diğer tamir türleri konusunda firmamız ekonomik fiyat politikasını benimser ve ödeme kolaylığı ile müşterilerine katkı sunar.